78LR100KLF TT Electronics/BI
78.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100K OHM 1W WIRE LEADS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 100K ohm 10%.
Інші пропозиції 78LR100KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
78LR100KLF 78LR100KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009734779_1-2565512.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 100K ohm 10%