Продукція > 3M > 79100-075-4F1
79100-075-4F1
79100-075-4F1 3M
3mtm-round-conductor-flat-cable-for-link-connector-ts2323.pdf
Виробник: 3M
Description: CBL RIBN 4COND 0.1 MULTI 656.2'
Packaging: Spool
Length: 656.2' (200.00m)
Wire Gauge: 19 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 30 Strands / 33 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Conductors: 4
Cable Type: Flat Cable
Ratings: UL E118773-K
Jacket Color: Multiple
Ribbon Thickness: 0.100" (2.54mm)
Ribbon Width: 0.394" (10.00mm)