79F1R0K-TR-RC
79F1R0K-TR-RC Bourns Inc.
79F_Series_RF_Chokes.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 270MA 800 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції 79F1R0K-TR-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
79F1R0K-TR-RC 79F1R0K-TR-RC Виробник : Bourns Inc. 79F_Series_RF_Chokes.pdf Description: FIXED IND 1UH 270MA 800 MOHM TH