79F220K-TR-RC
79F220K-TR-RC Bourns Inc.
79F_Series_RF_Chokes.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 100MA 3.4 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 100MA 3.4 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції 79F220K-TR-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
79F220K-TR-RC 79F220K-TR-RC Виробник : Bourns Inc. 79F_Series_RF_Chokes.pdf Description: FIXED IND 22UH 100MA 3.4 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 100 mA