79F270K-TR-RC
79F270K-TR-RC Bourns Inc.
79F_Series_RF_Chokes.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 80MA 4.3 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 79F270K-TR-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
79F270K-TR-RC 79F270K-TR-RC Виробник : Bourns Inc. 79F_Series_RF_Chokes.pdf Description: FIXED IND 27UH 80MA 4.3 OHM TH