79FR10M-TR-RC
79FR10M-TR-RC Bourns Inc.
79F_Series_RF_Chokes.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 100NH 700MA 180 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції 79FR10M-TR-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
79FR10M-TR-RC 79FR10M-TR-RC Виробник : Bourns Inc. 79F_Series_RF_Chokes.pdf Description: FIXED IND 100NH 700MA 180 MOHM