Продукція > FTS > 7A-48.000MAAE-T
7A-48.000MAAE-T FTS
Виробник: FTS
Description: 5.0x3.2 30ppm 30ppm -20~70C 12pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 7A-48.000MAAE-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7A-48.000MAAE-T 7A-48.000MAAE-T Виробник : TXC Corporation 7a-13881.pdf Crystals 48MHz 30ppm -20 to 70C 12pF