Продукція > MURATA > 7BB-27-4CL0
7BB-27-4CL0
  • 7BB-27-4CL0
  • 7BB-27-4CL0
7BB-27-4CL0 MURATA
7BB-27-4CL0_DS.pdf
Виробник: MURATA
Category: Piezo Transducers without Generator
Description: Sound transducer: piezo signaller; without built-in generator
Capacitance: 18nF
Operating temperature: -20...70°C
Type of sound transducer: piezo signaller
Sound transducer features: without built-in generator
Height: 540µm
Diameter: 27mm
Cable length: 50mm
Resonant frequency: 4.6kHz
на замовлення 131 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Piezo Transducers without Generator, Description: Sound transducer: piezo signaller; without built-in generator, Capacitance: 18nF, Operating temperature: -20...70°C, Type of sound transducer: piezo signaller, Sound transducer features: without built-in generator, Height: 540µm, Diameter: 27mm, Cable length: 50mm, Resonant frequency: 4.6kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7BB-27-4CL0 7BB-27-4CL0 Виробник : Murata Electronics 7BB-27-4CL0_DS.pdf Description: BUZZER ELEMENT FDBK 4.6KHZ 27MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm)
Type: Feedback
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Capacitance @ Frequency: 18000pF @ 1kHz
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 350 Ohms
Frequency: 4.6 kHz