7BB-41-2CL0
7BB-41-2CL0 Murata Electronics
p37e-5497.pdf
Виробник: Murata Electronics
Piezo Buzzers & Audio Indicators
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.2KHZ 41MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.614" Dia (41.00mm), Type: Feedback, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Capacitance @ Frequency: 24000pF @ 1kHz, Termination: Wire Leads, Impedance: 350 Ohms, Frequency: 2.2 kHz.
Інші пропозиції 7BB-41-2CL0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7BB-41-2CL0 7BB-41-2CL0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubDiaphragms&partno=7BB-41-2CL0 Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.2KHZ 41MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.614" Dia (41.00mm)
Type: Feedback
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Capacitance @ Frequency: 24000pF @ 1kHz
Termination: Wire Leads
Impedance: 350 Ohms
Frequency: 2.2 kHz