Продукція > FTS > 7M-12.000MAHJ-T
7M-12.000MAHJ-T
7M-12.000MAHJ-T FTS
Виробник: FTS
Description: 3.2x2.5 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7M-12.000MAHJ-T 7M-12.000MAHJ-T Виробник : TXC Corporation 7m-11184.pdf Crystals 12MHz 30ppm 18pF -40C +85C