Продукція > FUJI > 7MBR50SB120B
7MBR50SB120B FUJI
Виробник: FUJI
MODULE
на замовлення 80 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Транзистори > IGBT, Vces: 1200 V, Ic 25: 50 A, Pd 25: 180 W.
Інші пропозиції 7MBR50SB120B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7MBR50SB120B
Код товару: 58645
Додати до обраних Обраний товар
dsfnklj3489f45sd3fsd.JPG Транзистори > IGBT
Vces: 1200 V
Ic 25: 50 A
Pd 25: 180 W