Продукція > FUJI > 7MBR50SD120
7MBR50SD120 FUJI
Виробник: FUJI
MODULE
на замовлення 751 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Транзистори > IGBT, Vces: 1200 V, Ic 25: 75 A, Ic 100: 50 A, Pd 25: 360 W.
Інші пропозиції 7MBR50SD120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7MBR50SD120
Код товару: 30980
Додати до обраних Обраний товар
Транзистори > IGBT
Vces: 1200 V
Ic 25: 75 A
Ic 100: 50 A
Pd 25: 360 W