Продукція > FTS > 7V-13.000MAHJ-T
7V-13.000MAHJ-T
7V-13.000MAHJ-T FTS
Виробник: FTS
Description: 3.2x2.5 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 13 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2x2.5 XTAL 30ppm 30ppm 18pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 13 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7V-13.000MAHJ-T Виробник : TXC Corporation 7v-1186.pdf Crystals 13MHz 30ppm 18pF -40C +85C