Продукція > FINDER > 80.11.0.240.0000T
80.11.0.240.0000T
80.11.0.240.0000T FINDER
80-series-T.pdf
Виробник: FINDER
Category: Analogue Timers
Description: Automation module: timer; 0,1s÷24h; SPDT; 24÷240VAC; 24÷240VDC; 80
Counter operation modes: delayed switching on
Conform to the norm: EN 45545-2 +A1:2016; EN 61373; PN EN 60715
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Indication: LED
Application: railway industry
Electrical connection: screw terminals
Kind of output: SPDT
Type of automation module: timer
Operating temperature: -25...55°C
Number of operation modes: 1
Number of pins: 5
Supply voltage: 24...240V AC; 24...240V DC
Counting range: 0,1s...24h
Manufacturer series: 80
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Analogue Timers, Description: Automation module: timer; 0,1s÷24h; SPDT; 24÷240VAC; 24÷240VDC; 80, Counter operation modes: delayed switching on, Conform to the norm: EN 45545-2 +A1:2016; EN 61373; PN EN 60715, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Indication: LED, Application: railway industry, Electrical connection: screw terminals, Kind of output: SPDT, Type of automation module: timer, Operating temperature: -25...55°C, Number of operation modes: 1, Number of pins: 5, Supply voltage: 24...240V AC; 24...240V DC, Counting range: 0,1s...24h, Manufacturer series: 80.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80.11.0.240.0000T Виробник : Finder S.p.A. S80EN.pdf 80.11.0.240.0000T
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
80.11.0.240.0000T 80.11.0.240.0000T Виробник : Finder Relays, Inc. S80EN.pdf Description: RELAY TIME DELAY 24HR 16A 250V
Packaging: Box
Delay Time: 0.1 Sec ~ 24 Hrs
Mounting Type: DIN Rail
Function: On-Delay
Circuit: SPDT (1 Form C)
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC/DC
Contact Rating @ Voltage: 16A @ 250VAC