Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D392P035KA2DE3
80D392P035KA2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 3900UF 35V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 44volts.
Інші пропозиції 80D392P035KA2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D392P035KA2DE3 80D392P035KA2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-1763308.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 44volts