Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D471P250KE2DE3
80D471P250KE2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 470UF 250V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 250volts.
Інші пропозиції 80D471P250KE2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D471P250KE2DE3 80D471P250KE2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-102349.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 250volts