80D472P035KB2DE3
80D472P035KB2DE3 Vishay / Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 44volts
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D472P035KB2DE3 Виробник : Vishay Sprague 80d.pdf Description: CAP ALUM 4700UF 35V SNAP