Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D472P063KE2DE3
80D472P063KE2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 4700UF 63V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 79volts.
Інші пропозиції 80D472P063KE2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D472P063KE2DE3 80D472P063KE2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-102349.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 79volts