Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D561P200KE2DE3
80D561P200KE2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 560UF 200V SNAP
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 250volts.
Інші пропозиції 80D561P200KE2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D561P200KE2DE3 80D561P200KE2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-1763308.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 250volts