Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D681P250ME2DE3
80D681P250ME2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 680UF 250V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 300volts.
Інші пропозиції 80D681P250ME2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D681P250ME2DE3 80D681P250ME2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-1763308.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 300volts