Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D682P035JE2DE3
80D682P035JE2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 6800UF 35V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 6800 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 156 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6800UF 35V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 6800 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції 80D682P035JE2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D682P035JE2DE3 80D682P035JE2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 6800uF 44volts