Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D682P035KC2DE3
80D682P035KC2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 6800UF 35V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 6800uF 44volts.
Інші пропозиції 80D682P035KC2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D682P035KC2DE3 80D682P035KC2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 6800uF 44volts