Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D821P200ME2DE3
80D821P200ME2DE3 Vishay Sprague
80d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 820UF 200V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.3 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.4 A @ 40 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 820UF 200V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.3 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.4 A @ 40 kHz.
Інші пропозиції 80D821P200ME2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D821P200ME2DE3 80D821P200ME2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-1763308.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250volts