Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D822P050ME2DE3
80D822P050ME2DE3 Vishay Sprague
80D.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 8200UF 50V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP ALUM 8200UF 50V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції 80D822P050ME2DE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
80D822P050ME2DE3 80D822P050ME2DE3 Виробник : Vishay / Sprague 80d-1763308.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 63volts