8153H-25.000ML33DTK
8153H-25.000ML33DTK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
8153H.jpg
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: TCXO 5032,25MHz,CMOS,3.3V,+/-1.5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Base Resonator: Crystal
на замовлення 29583 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCXO 5032,25MHz,CMOS,3.3V,+/-1.5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8153H-25.000ML33DTK 8153H-25.000ML33DTK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 8153H.jpg Description: TCXO 5032,25MHz,CMOS,3.3V,+/-1.5
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V