Продукція > HUBER+SUHNER, INC. > 81_MMBX-S50-0-1/111_NM
81_MMBX-S50-0-1/111_NM
81_MMBX-S50-0-1/111_NM Huber+Suhner, Inc.
3628_PdfFile_181196.pdf
Виробник: Huber+Suhner, Inc.
Description: 81_MMBX-S50-0-1/111_NM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Surface Mount
Fastening Type: Snap-On
Connector Style: MMBX
Housing Color: Gold
Shield Termination: Solder
Center Contact Material: Beryllium Copper, Brass
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HUBER+SUHNER - 81"MMBX-S50-0-1/111"NM - HF-/Koaxialsteckverbinder, MMBX-Koaxial, Gerader Stecker, Oberflächenmontage, vertikal, 50 ohm, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: YES, Kontaktüberzug: Kontakte mit SUCOPRO-Beschichtung, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Berylliumkupfer, Steckverbinderausführung: Gerader Stecker, Steckverbindermontage: Leiterplattenmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Koaxialanschluss: Oberflächenmontage, vertikal, Impedanz: 50ohm, Steckverbindertyp: MMBX-Koaxial, Produktpalette: -, Koaxialkabeltypen: -, productTraceability: No, Frequenz, max.: 12.4GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Surface Mount
Fastening Type: Snap-On
Connector Style: MMBX
Housing Color: Gold
Shield Termination: Solder
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 1451 шт:
Кількість Ціна
81_MMBX-S50-0-1/111_NM 81_MMBX-S50-0-1/111_NM Виробник : HUBER+SUHNER H_S_81_MMBX_S50_0_1111_N_EN.PDF RF Connectors / Coaxial Connectors COAXIAL CONNECTOR, MMBX, 50 Ohm, Straight PCB plug (male)
81"MMBX-S50-0-1/111"NM 81"MMBX-S50-0-1/111"NM Виробник : HUBER+SUHNER download Description: HUBER+SUHNER - 81"MMBX-S50-0-1/111"NM - HF-/Koaxialsteckverbinder, MMBX-Koaxial, Gerader Stecker, Oberflächenmontage, vertikal, 50 ohm
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Kontakte mit SUCOPRO-Beschichtung
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Berylliumkupfer
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
Steckverbindermontage: Leiterplattenmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Koaxialanschluss: Oberflächenmontage, vertikal
Impedanz: 50ohm
Steckverbindertyp: MMBX-Koaxial
Produktpalette: -
Koaxialkabeltypen: -
productTraceability: No
Frequenz, max.: 12.4GHz
на замовлення 2 шт:
81_MMBX-S50-0-1/111_NM 81_MMBX-S50-0-1/111_NM Виробник : Huber + Suhner AG hubersuhner81_mmbx-s50-0-1111_nedatasheet.pdf Conn MMBX 0Hz to 12.4GHz 50Ohm Solder ST SMD PL SUCOPRO T/R
на замовлення 650 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності