Продукція > EAO > 82-4151.11A4
82-4151.11A4
82-4151.11A4 EAO
datasheet?objectID=82-4151.11A4&lang=en
Виробник: EAO
Description: EAO - 82-4151.11A4 - Vandalensicherer Schalter, 82 Series, 16 mm, SPDT, Tastend, Rund, flach, bündig, Natur
tariffCode: 85365011
Schalterfunktion: Tastend
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Durchmesser des Frontplattenausschnitts: 16mm
Kontaktspannung V AC: 240V
euEccn: NLR
AC-Kontaktstrom, max.: 3A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktspannung V DC: 240V
DC-Kontaktstrom, max.: 3A
usEccn: EAR99
Produktpalette: 82 Series
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V, Features: Stainless Steel, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Green/Red, Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 240 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
82-4151.11A4 82-4151.11A4 Виробник : EAO EAO_PB_82_Pushbutton_EN.pdf Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
Features: Stainless Steel
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Green/Red
Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 240 V