8250-102K-RC
8250-102K-RC Bourns Inc.
8250_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1MH 139MA 12.1 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 12.1Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.5MHz
Current - Saturation (Isat): 40mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 139 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 139MA 12.1 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 12.1Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.5MHz, Current - Saturation (Isat): 40mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 139 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-102K-RC 8250-102K-RC Виробник : J.W. Miller 8250_series.pdf RF inductors - Leaded Ind4.17x11.43mm,100010%0.139A,non-shdTH