8250-121K-RC Bourns Inc.
8250_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND4.17X11.43MM,120UH10%0.311A,N
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.45Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 11.2MHz
Current - Saturation (Isat): 95mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 311 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND4.17X11.43MM,120UH10%0.311A,N, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.45Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 11.2MHz, Current - Saturation (Isat): 95mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 311 mA.
Інші пропозиції 8250-121K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-121K-RC 8250-121K-RC Виробник : J.W. Miller 8250_series.pdf RF inductors - Leaded 120uH 10%