8250-181K-RC
8250-181K-RC J.W. Miller
8250_series.pdf
Виробник: J.W. Miller
RF inductors - Leaded 180uH 10%
на замовлення 868 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND4.17X11.43MM,1800010%0.048A,N, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.08Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Current - Saturation (Isat): 85mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 277 mA.
Інші пропозиції 8250-181K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-181K-RC Виробник : Bourns Inc. 8250_series.pdf Description: IND4.17X11.43MM,1800010%0.048A,N
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.08Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Current - Saturation (Isat): 85mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 277 mA