8250-183K-RC
8250-183K-RC Bourns Inc.
8250_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 18MH 48MA 104 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 104Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 720kHz
Current - Saturation (Isat): 10mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 79 kHz
Part Status: Active
Inductance: 18 mH
Current Rating (Amps): 48 mA
на замовлення 860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18MH 48MA 104 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 104Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 720kHz, Current - Saturation (Isat): 10mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 79 kHz, Part Status: Active, Inductance: 18 mH, Current Rating (Amps): 48 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-183K-RC 8250-183K-RC Виробник : J.W. Miller 8250_series.pdf RF inductors - Leaded 18mH 10%