8250-221K-RC
8250-221K-RC J.W. Miller
8250_series.pdf
Виробник: J.W. Miller
RF inductors - Leaded 220uH 10%
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 251MA 3.48 OHM.
Інші пропозиції 8250-221K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-221K-RC Виробник : Bourns Inc. 8250_series.pdf Description: FIXED IND 220UH 251MA 3.48 OHM