8250-3R9K-RC Bourns Inc.
8250_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND4.17X11.43MM,3.9UH10%0.95A,NO
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 354mOhm Max
Q @ Freq: 41 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 84MHz
Current - Saturation (Isat): 815mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 815 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND4.17X11.43MM,3.9UH10%0.95A,NO, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 354mOhm Max, Q @ Freq: 41 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 84MHz, Current - Saturation (Isat): 815mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 815 mA.
Інші пропозиції 8250-3R9K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-3R9K-RC 8250-3R9K-RC Виробник : J.W. Miller 8250_series.pdf RF inductors - Leaded Ind4.17x11.43mm,3.9uH10%0.95A,non-shdTH