8250-4R7K-RC Bourns Inc.
8250_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND4.17X11.43MM,4.7UH10%0.95A,NO
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 168mOhm Max
Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 72MHz
Current - Saturation (Isat): 710mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND4.17X11.43MM,4.7UH10%0.95A,NO, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 168mOhm Max, Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 72MHz, Current - Saturation (Isat): 710mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Інші пропозиції 8250-4R7K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-4R7K-RC 8250-4R7K-RC Виробник : J.W. Miller 8250_series.pdf RF inductors - Leaded Ind4.17x11.43mm,4.7uH10%0.95A,non-shdTH