8250-562K-RC
8250-562K-RC Bourns Inc.
8250_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND4.17X11.43MM,560010%0.025A,NO
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 54.6Ohm Max
Q @ Freq: 70 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1.6MHz
Current - Saturation (Isat): 17mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 5.6 mH
Current Rating (Amps): 66 mA
на замовлення 712 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND4.17X11.43MM,560010%0.025A,NO, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 54.6Ohm Max, Q @ Freq: 70 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1.6MHz, Current - Saturation (Isat): 17mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 5.6 mH, Current Rating (Amps): 66 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8250-562K-RC 8250-562K-RC Виробник : J.W. Miller 8250_series.pdf RF inductors - Leaded Ind4.17x11.43mm,560010%0.025A,non-shdTH