Продукція > KEMET > 82EC4100DQ70J
82EC4100DQ70J
82EC4100DQ70J Kemet
kemf3101r82.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive AEC-Q200 Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 82EC4100DQ70J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
82EC4100DQ70J 82EC4100DQ70J Виробник : Kemet kemf3101r82.pdf Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive AEC-Q200 Ammo