830003169B
830003169B WURTH ELEKTRONIK
3974765.pdf
Виробник: WURTH ELEKTRONIK
Description: WURTH ELEKTRONIK - 830003169B - Quarz, 10 MHz, Durchsteckmontage, 11.05mm x 4.7mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49/4H Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.05mm x 4.7mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 10MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 30pF
Produktpalette: HC49/4H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WURTH ELEKTRONIK - 830003169B - Quarz, 10 MHz, Durchsteckmontage, 11.05mm x 4.7mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49/4H Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.05mm x 4.7mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 10MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 30pF, Produktpalette: HC49/4H Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
830003169B 830003169B Виробник : Wurth Elektronik 830003169B.pdf Crystals WE-XTAL 10.0MHz 50ppm 11.05 x 4.7mm
на замовлення 503 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
830003169B 830003169B Виробник : Würth Elektronik 830003169B.pdf Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 30PF TH
на замовлення 87 шт:
Мінімальне замовлення: 10
830003169B 830003169B Виробник : WURTH ELEKTRONIK 3974765.pdf Description: WURTH ELEKTRONIK - 830003169B - Quarz, 10 MHz, Durchsteckmontage, 11.05mm x 4.7mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49/4H Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 10MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 30pF
Produktpalette: HC49/4H Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C