830003342B
830003342B Wurth Elektronik
830003342B.pdf
Виробник: Wurth Elektronik
Crystals WE-XTAL 30.0MHz 50ppm 11.05 x 4.65mm
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 30.0 MHZ;, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.530" (13.46mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 35 Ohms, Frequency: 30 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
830003342B 830003342B Виробник : Würth Elektronik 830003342B.pdf Description: WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 30.0 MHZ;
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.530" (13.46mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 Ohms
Frequency: 30 MHz