Продукція > EAO > 84-ACKS-B12-04BB
84-ACKS-B12-04BB
84-ACKS-B12-04BB EAO
datasheet?objectID=84-ACKS-B12-04BB&lang=en
Виробник: EAO
Description: SWITCH PB 0.2A 32V CAPACITIVE
Packaging: Box
Features: IO-Link Communication
Current Rating (Amps): 200mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Type: Capacitive, Illuminated
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Connector (M12)
Illumination Type, Color: LED, Green/Red
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EAO - 84-ACKS-B12-04BB - Tastschalter, IO-Link, „ON/OFF", mehrfarbig, IP69K, 0.2 A, 8.4V-32V, Hygiene, Produktreihe 84, tariffCode: 85365019, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP69K, usEccn: EAR99, Ausgangszustand: -, Beleuchtungsfarbe (aktiviert): Mehrfarbig, Versorgungsspannung, min.: 8.4V, euEccn: NLR, Tastenbetätigung: Schließer, Öffner, Tastenfunktion: -, Produktpalette: 84 Series, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 32V, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84-ACKS-B12-04BB 84-ACKS-B12-04BB Виробник : EAO datasheet?objectID=84-ACKS-B12-04BB&lang=en Description: EAO - 84-ACKS-B12-04BB - Tastschalter, IO-Link, „ON/OFF", mehrfarbig, IP69K, 0.2 A, 8.4V-32V, Hygiene, Produktreihe 84
tariffCode: 85365019
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP69K
usEccn: EAR99
Ausgangszustand: -
Beleuchtungsfarbe (aktiviert): Mehrfarbig
Versorgungsspannung, min.: 8.4V
euEccn: NLR
Tastenbetätigung: Schließer, Öffner
Tastenfunktion: -
Produktpalette: 84 Series
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 32V