84965-302003LF Amphenol ICC (FCI)
bpl_metral_1000.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HEADER 96POS PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Header, Male Pins
Color: Natural
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 96
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 8
Number of Positions Loaded: 60
Termination: Press-Fit
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER 96POS PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Male Pins, Color: Natural, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 96, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 8, Number of Positions Loaded: 60, Termination: Press-Fit.
Інші пропозиції 84965-302003LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84965-302003LF Виробник : Amphenol FCI bpl_metral_1000.pdf High Speed/Modular Connectors Metral, Backplane connectors, 1000 Series Header, Vertical Signal, 8 Row, Press-Fit, 96 Position, Select Load, Extended