84WR200LF
84WR200LF TT Electronics/BI
84.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD
на замовлення 271 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 200 ohm 10% 6.35mm.
Інші пропозиції 84WR200LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84WR200LF 84WR200LF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_84-1133961.pdf Trimmer Resistors - SMD 200 ohm 10% 6.35mm