84WR20KLFTR
84WR20KLFTR BI Technologies / TT Electronics
84-1528411.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - SMD 1/4W 20K Ohms 10% MULTI TURN
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Surface Mount, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 20 kOhms, Number of Turns: 12.0.
Інші пропозиції 84WR20KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84WR20KLFTR 84WR20KLFTR Виробник : TT Electronics/BI 84.pdf Description: TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Surface Mount
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
Number of Turns: 12.0
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms