84XR10KLFTR
84XR10KLFTR TT Electronics/BI
84.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 84XR10KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84XR10KLFTR 84XR10KLFTR Виробник : TT Electronics/BI 84.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD SIDE
товару немає в наявності
84XR10KLFTR 84XR10KLFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009734643_1-2565511.pdf Trimmer Resistors - SMD 10K ohm 10% 6.35mm