851-02E8-4S5016
851-02E8-4S5016 Souriau-Sunbank
eaton-souriau-mildtl26482-connector-851-catalog-en-us.pdf
Виробник: Souriau-Sunbank
Conn Circular SKT 4 POS Solder ST Flange Mount 4 Terminal 1 Port
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Shielded, Number of Positions: 4, Orientation: N (Normal), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Material Flammability Rating: UL94 HB, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
851-02E8-4S50-16 Виробник : Souriau-Sunbank by Eaton Description: CONNECTOR
Packaging: Box
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Shielding: Shielded
Number of Positions: 4
Orientation: N (Normal)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Qualification: MIL-DTL-26482
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
851-02E8-4S5016 851-02E8-4S5016 Виробник : Souriau-Sunbank eaton-souriau-mildtl26482-connector-851-catalog-en-us.pdf Conn Circular SKT 4 POS Solder ST Flange Mount 4 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
85102E84S5016 Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT