851-02E8-4S5016 Souriau-Sunbank
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Shielded, Number of Positions: 4, Orientation: N (Normal), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Material Flammability Rating: UL94 HB, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 851-02E8-4S50-16 | Виробник : Souriau-Sunbank by Eaton |
на замовлення 16 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Conn Circular SKT 4 POS Solder ST Flange Mount 4 Terminal 1 Port |
товару немає в наявності |
| 85102E84S5016 | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT |