851-02E20-39P50-A7 Souriau-Sunbank by Eaton
851%20Series.pdf
Виробник: Souriau-Sunbank by Eaton
Description: CONNECTOR
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Shielding: Shielded
Number of Positions: 39
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20-39
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Qualification: MIL-DTL-26482
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Shielded, Number of Positions: 39, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-39, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Material Flammability Rating: UL94 HB, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482.
Інші пропозиції 851-02E20-39P50-A7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
85102E2039P50A7 Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 39POS BOX MNT W/PINS