851-07A12-14S50-16
851-07A12-14S50-16 Souriau-Sunbank by Eaton
851%20Series.pdf
Виробник: Souriau-Sunbank by Eaton
Description: CONNECTOR
Packaging: Box
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Shielding: Shielded
Number of Positions: 14
Orientation: N (Normal)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Material Flammability Rating: UL94 HB
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482
на замовлення 412 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Shielded, Number of Positions: 14, Orientation: N (Normal), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Material Flammability Rating: UL94 HB, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
85107A1214S5016 Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 14POS JAM NUT W/SCKT
на замовлення 697 шт:
851-07A12-14S5016 851-07A12-14S5016 Виробник : Souriau-Sunbank eaton-souriau-mildtl26482-connector-851-catalog-en-us.pdf Conn Circular SKT 14 POS Solder ST Jam Nut 14 Terminal 1 Port