85CNQ015
85CNQ015 SMC DIODE SOLUTIONS
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: Diode modules
Description: Module: diode; double,common cathode; 15V; If: 40Ax2; PRM2; THT; 80A
Max. off-state voltage: 15V
Load current: 40A x2
Semiconductor structure: common cathode; double
Case: PRM2
Max. forward impulse current: 1.02kA
Kind of package: bulk
Max. load current: 80A
Type of semiconductor module: diode
Features of semiconductor devices: Schottky
Mechanical mounting: screw
Electrical mounting: THT
на замовлення 32 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Diode modules, Description: Module: diode; double,common cathode; 15V; If: 40Ax2; PRM2; THT; 80A, Max. off-state voltage: 15V, Load current: 40A x2, Semiconductor structure: common cathode; double, Case: PRM2, Max. forward impulse current: 1.02kA, Kind of package: bulk, Max. load current: 80A, Type of semiconductor module: diode, Features of semiconductor devices: Schottky, Mechanical mounting: screw, Electrical mounting: THT.
Інші пропозиції 85CNQ015
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
85CNQ015 Виробник : IR
на замовлення 149 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
85CNQ015 Виробник : SMC Diode Solutions LLC Description: MOD SCHOTTKY 15V 80A PRM2