Продукція > VISHAY > 87012B7501KFT0
87012B7501KFT0 Vishay
somc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 7.5K Ohm 1% 1.2W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin DIP Gull Wing SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук