8N3DV85AC-0140CDI8
8N3DV85AC-0140CDI8 Renesas Electronics Corporation
idt8n3dv85-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-CLCC
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 133.333333MHz, 140MHz
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Supplier Device Package: 6-CLCC (7x5)
Current - Supply: 130 mA
Написати відгук
Description: IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-CLCC, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 133.333333MHz, 140MHz, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V, Supplier Device Package: 6-CLCC (7x5), Current - Supply: 130 mA.